دوستان عزیز

لطفا جملات انگیزشی خودتون رو برای دوره ترک به شکل خصوصی در زیر این مطلب بفرستید، تا با نام خودتون در اینجا منتشر بشه. بگید به خودتون چی می گید در مورد ترک، در لحظه های وسوسه چه حرفی به خودتون می زنید تا جلوی لغزش شما رو بگیره. لطفا جملات و حرف های دل خودتون رو مطرح کنید و از مطالب موجود در وب استفاده نکنید. من در حد ناچیزی اگر لازم شد جمله بندی ها رو مرتب می کنم.

می خواهیم این پست طوری بشه، که اگر خدایی ناکرده کسی خواست لغزش کنه، بیاد اینجا رو بخونه و بااراده قوی محکم در مقابل وسوسه ایستادگی کنه، یا کسی که هنوز مصرف کننده ست، با خوندن اینجا مصمم به ترک بشه.

دوستدار همه شما، فرشاد

احسان

ترک می کنم بخاطر چهره م و رنگ لبام که سیاه می شه، چشمام پژمرده و بی رنگ

خدایا کمکم کن تا این لعنتی را ترک کنم، چقدر این به کارم لطمه زده؟ چقدر آبروم رفته؟ اونایی که خودم فهمیدم و یا حتا نفهمیدم! اون اوجی که داشتم چرا خاموش شد؟ یکیش همین لعنتی بود، آشفتگی عصبی و بی انگیزگی و آسیب های حیثیتی

علیرضا

من ترک کردم برای بچه هام، برای امید و اعتمادی که حسین پسر دلبندم بهم دارد به عنوان یک مرد قوی و ستون زندگی به پدر نگاه می کند، بخاطر سارا دختر قشنگم و اون نگاه عاشقانه به بابایی و اون ترسی که توی چشمهای معصومش بود لحظه های خماری من

تا عمر دارم سراغ این بدبختی نمی روم

منوچهر س.

من ورزشکار بودم فرشاد جان باشگاه راه آهن کشتی میگرفتم به خودم مغرور بودم اما یک وقت چشم باز کردم دیدم رفیق ناباب وافور به دستم داده و کار سالهای سال من شد کشیدن و کشیدن. چهرم زرد شد و عضلاتم تحلیل رفت دندانهام ریخت و پوستم سیاه شد و شدم باعث ننگ خانواده.

یک روز مواد کمی همراهم بود و مامور من را گرفت و گرچه نهایتا با وثیقه و پرداخت جریمه در دادگاه موضوع تمام شد اما بقدری پیش چشم زن و فرزندم خجالت کشیدم  که آرزوی مرگ کردم و از همانجا قسم خوردم اگر هم بمیرم لب به مواد نزنم و الان سه سال هست که پاک پاکم.

واقعا خوشحالم دیگر مایه خجالت دختر و همسرم نیستم. بخاطر همه ساعتهایی که باید کنارشان بودم و مشغول مواد و رفقای ناباب بودم شرمندم. هر صبح خدا رو شکر میکنم و برای همه گرفتارهای اعتیاد دعا میکنم

ضُحی

سلام به دوستان منم مثل بقیه تشکیل خانواده دادم و بچه هم دارم ولی ترک میکنم فقط و فقط برای خودم چون واقعا لیاقتم بیشتر ازین مواد و این نشئگی هست.
متأسفانه ما با مواد زندگی کردیم و خودمون رو فراموش کردیم، هر کاری کردیم که به خودمون دروغ بگیم که خودمون رو نادیده بگیریم.اصلا گم شدیم تو زندگی!

من میخوام برای خودِ خودم ترک کنم تا وقتی تو آیینه نگاه میکنم دیگه احساس شرم نکنم از خودم خجالت نکشم. میخوام هوای سالم رو وارد ریه هام بکنم

امیرفری

55 ساله ام ومدت زیادی است مصرف تریاک داشتم ترک مکنم بخا طر طعم زندگی واقعی رودر کنار خانواده بچشم.از خودم بدم میامد.

از خودم متنفر شده بودم.ارقیافه درامده بودم ازمصرف وخودم واقعا خسته شدم ومیخوام به معنای واقعی زندگی کنم.

تو لاک خودم بودم از زندگی کردن همراه با مصرف خسته شدم.

چشمهایم همیشه حواب الود ورنگم زرد وروز به روز لاغر تر میشدم حدود ۱۵ کیلو وزن کم کردم. از قیافه ام بدم میامد.فقط وفقط تر ک میکنم  تا انسان واقعی شوم. از همسر وفرزندانم خجالت زده نباشم

عاقبت خوردن تریاک و شیره

چالش جملات انگیزشی برای دوره ترک

بی قراری پا و دست در دوره ترک (سندروم پای بی قرار)

ترک ,رو ,زندگی ,مواد ,خودتون ,  ,از خودم ,بدم میامد ,می کنم ,و از ,خسته شدم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فصل نامه ادبی فرهنگی سبو bts موفقیت و قانون جذب world of games پکیج های آموزشی ویژه فروشگاه خنیفر tatalooتتلو منابع آزمون کارشناس رسمی دادگستری امور ثبتی سال 99-98-97-96-1400 شهید سردار قاسم سلیمانی فروشگاه علم فایل